kontakt

Telefon: +420 724 662 114

Email: info@jktweaks.cz

Mohou dvířka ohrozit drůbež?

Dvířka jsou pro drůbež absolutně bezpečná a nijak drůbež neohrožují. Při zavírání totiž klesají vlastní vahou a není tak možné aby zranila drůbež.

Jaké jsou možnosti napájení dvířek?

Dvířka je možno napájet více způsoby. Primárně jsou určena pro napájení z baterie. Na 9 Ah baterii dvířka vydrží fungovat asi 30-40 dní. V naší nabídce tuto variantu nabízíme. Pokud se rozhodnete pro napájení z baterie je nutno zakoupit i napájecí kabel pro baterii. Další variantou je možnost napájení ze síťového zdroje s příkonem 12V/1A. Zdroj v naší nabídce lze použít, je však určen pro vnitřní použití, tudíž je nutno, aby instalaci prováděla osoba s příslušnou kvalifikací.

Co když je v noci úplněk? Neotevřou se dvířka sama?

Dvířka mají naprogramované hodnoty otvírání a zavírání tak, aby k tomuto jevu nedocházelo. Obecně otevírají při viditelně větším jasu než zavírají, proto je jejich správná funkčnost, při správné instalaci, zaručena.

Nebojí se drůbež zařízení?

Dvířka jsou odzkoušena již mnoha generacemi slepic a dosud žádné se dvířek nebály.

Není otvor pro pocházení drůbeže příliš malý?

Naše slepice, které máme pro testování, nemají problém s pocházením dvířky. Druhy nosnic jako vlašky, rodajlendky, sasexky či leghornky by neměly mít s velikostí otvoru problém.

Nejsou dvířka příliš složitá na údržbu?

Dvířka jsou téměř bez údržbová. Je nutné dvířka udržovat v čistotě a cca jednou za 2 měsíce namazat závitovou tyč. Dále je třeba občas zkontrolovat funkčnost dvířek například odpojením a připojením napájení.

Stihnou slepice zalézt do kurníku?

Ano. Všechny slepice na noc zalézají do kurníku a ještě nikdy se mi nestalo, aby nějaká slepice zůstala venku. Pouze nové slepice je potřeba pár dní kontrolovat, jestli zalézají do kurníku. Pokud ne, měly by se tomuto zvyku maximálně do týdne naučit.

POKUD JSME VÁS ZAUJALI NAVŠTIVTE NÁŠ

nebo

logo-zapati

© 2013 Eshop Nákupní řád FAQ design a kodování:remont-webdesign